Takiej promocji nie robiłem jeszcze nigdy.

Wszystko, co mam do zaoferowania 20% taniej przez kilka dni!

Wypoczęty po długiej majówce, planuję w najbliższych dniach delektować się moim ulubionym ciastem Red Velvet i spędzać czas z rodziną 🙂 Pykło już 35 lat na tej planecie.

Mówią, że szczęściem trzeba się dzielić, więc w dobrym humorze na najbliższe kilka dni podrzucam niespotykaną dotąd promkę na niemal całą ofertę! Poniżej spis.

Wszędzie gdzie się da – wpisuj kod zniżkowy  😉
(wyświetlane ceny są przed zniżką!)

KONSULTACJE

Zarówno konsultacje jednorazowe, jak i cykliczne oraz pakiety godzinowe – w najwyższym z nich sumuje się potrójna zniżka!
KOD: URODZINY

KURS “TWOJE MINI-STUDIO”

Obecnie kurs nie jest w sprzedaży, pojawi się najwcześniej pod koniec czerwca. Ale przez najbliższe 48h możesz go dorwać i to ze zniżką większą niż będzie można uzyskać potem!
KOD: URODZINY

O kursie poczytaj tu.
Zamówić można tylko poniższym przyciskiem:

RECYKLING TREŚCI

Profesjonalny recykling Twoich treści nagranych w dowolnym formacie (np. film na YT,  live na IG, podcast) przerobiony na krótkie, łatwe w konsumpcji klipy stworzone idealnie pod Rolki, TikToki i Shortsy!
KOD: URODZINKI

KONFIGURACJA TWOJEGO STUDIO
– ZDALNIE

To, co robię z największymi gwiazdami biznesu i social media – czyli projekt spersonalizowanego studio wraz z listą sprzętową, instrukcjami i wsparciem! Tyle, że bez dojazdu do Ciebie.
KOD: URODZINOWO

REALIZACJE FILMOWE I MONTAŻ

Tutaj wycena jest indywidualna w zależności od tego, co jest potrzebne. Natomiast gwarantuję, że dla zamówień otrzymanych do końca tygodnia przygotuję ofertę z obniżką 20%!
Szczególnie polecam montaż TikToków w nowoczesnym stylu. Zapytaj!