Easy Love

Stasz - opinie

Paweł Albrecht

Albrecht International CEO

www.pawelalbrecht.com

Marcina Staszewskiego miałem okazję poznać kilka lat temu w momencie kiedy chciałem stworzyć kanał na YouTubie (...). Szukałem wtedy osoby która pomoże mi ten temat całościowo ogarnąć - jaki sprzęt skompletować, za ile kupić. (...) Ustawiliśmy z Marcinem nasze studio w ten sposób, że tylko naciskałem guzik, nagrywałem materiał, wysłałem mu to do montażu i dzięki temu ta nasza produkcja po prostu zaczęła iść - bo ja nie miałem czasu się tym zajmować, więc za to jestem bardzo wdzięczny. Też przy każdej produkcji filmowej którą realizowaliśmy byłem bardzo z niej zadowolony. To jest niezwykle ważne, bo kiedy my organizujemy wydarzenie na 200 czy 300 osób, to są wydarzenia które dzieją się raz na jakiś czas i nie da się ustawić sztucznie tych osób w jednym miejscu żeby nagrać film. W związku z tym to jest ważne żeby to wyszło za każdym razem, więc serdecznie współpracę z Marcinem polecam, bo jest to osoba która zajmuje się tym profesjonalnie. Mi bardzo pomogła więc dziękuję!

Mirek Burnejko

CEO at HeyEdu / Founder at Transparent World / Partner at Cool Guys Capital

akademia.pl

KONFIGURACJA STUDIO Marcin zrobił mi takie studio, są kamery, światła i to się łatwo włącza. Właśnie nagrywam wideo praktycznie cały czas (...). Ważne doświadczenie - jak ułatwimy sobie otoczenie wokół nas, będziemy produktywniej pracować. Stasz zrobił dobrze

TVS Sp. z o.o.

Telewizja Silesia

www.tvs.pl

Pan Marcin (...) montował m.in. programy publicystyczne, rozrywkowe, interaktywne, reporterskie i informacyjne. Dzięki dodatkowej znajomości programów Adobe Photoshop i After Effects przygotował wiele opraw graficznych na potrzeby w/w programów. Jego kreatywny umysł jest pełen różnorodnych koncepcji i niejednokrotnie był źródłem wielu podpowiedzi do scenariuszy programów. W pracach montażowych wyraźnie przejawiał inwencję twórczą z wykorzystaniem wiedzy wykraczającej poza standardy montażowe. Dzięki znajomości obsługi kamery miał możliwość pracy w charakterze operatora, np. w trakcie Międzynarodowych Dni NATO (...). Z pełną odpowiedzialnością polecam Państwu pana Marcina Staszewskiego.

Dariusz Owczarek

Flair Bartender

dariuszowczarek.pl

KONSULTACJE Miałem problem z ustawieniem światła do moich wideo. Kręcenie wideo to jedna z moich pasji ale raczej amatorka 🙂 Marcin podczas konsultacji online podszedł do tematu niczym profesor i wytłumaczył mi wszytko w takich szczegółach, że byłem w szoku! Przede wszystkim merytoryka i przyjazne podejście podczas konsultacji. Dał więcej niż się tego spodziewałem. Ale chyba najważniejszą rzeczą jest to, że dzięki niemu zaoszczędziłem trochę złotówek bo podpowiedział mi jak ulepszyć wideo bez większych inwestycji w profesjonalny aparat! Polecam w 100%!

Aleksandra Włodarczyk

KOMPLEKSOWA REALIZACJA FILMOWA Polecam współpracę z Marcinem. Cały proces odbył się bardzo sprawnie, ani jedna minuta naszego czasu nie została zmarnowana. Przed nagrywaniem ustaliliśmy plan działania na dwa dni pracy więc nie zaskoczyły nas żadne niespodzianki. Byłam pod wrażeniem profesjonalizmu całej ekipy, cierpliwości i wsparcia podczas nagrania. Atmosfera podczas pracy była bardzo miła. Do dzisiaj wspominam zabawne sytuacje, które rozluźniały pracę i redukowały mój stres i niepewność przed kamerą. To była nie tylko praca, ale też bardzo fajna przygoda!

Magdalena Maria Grygorowicz

KONSULTACJE Marcin wyjaśniał mi dziś jak mogę sprawić żeby było mnie lepiej słychać i widać na naszych lajwach."Stasz" wymiata produkcje dla dużych telewizji ale do mnie miał cierpliwość przedszkolanki. Bo ja przecież nawet alfabetu w tej branży nie znam.

Magdalena Uszycka

Agentka nieruchomości

grupa.pro

REALIZACJA KURSU WIDEO Przede wszystkim Marcin jest fajnym człowiekiem. Komunikatywny, rzeczowy, ma dużą wiedzę i nie waha się jej używać. Marcin potrafi słuchać, dobrze się z nim ustala warunki współpracy, jest konkretny, do tego sumienny i punktualny, a jak się na coś umawia to dotrzymuje terminów. Co dla mnie jeszcze ważne można wydelegować mu temat i mieć go z głowy😊 Jednym słowem prawdziwy fachowiec!

Marta Samsel

Lektorka języka angielskiego

mountlanguage.pl/

KONFIGURACJA STUDIO Jest to dużym komfortem, że Stasz do nas przyjechał. Poświęciłam na to minimalną ilość czasu - podesłał mi listę, ja wszystko kupiłam. Poustawiał, przywiercił wszystko co trzeba, ustawił mnie i pokazał jak mówić. Jestem szczęśliwa, że to tak profesjonalnie, ładnie wygląda!

Daniel Miszczyszyn

Inwestor na rynku nieruchomości

home2rent.pl

KOMPLEKSOWA REALIZACJA FILMOWA Polecam współpracę z Marcinem, tworzy niesamowite materiały. Pracuje z pasją i wielkim zaangażowaniem. Pełen profesjonalizm na każdym etapie projektu, a w dodatku jego osobowość sprawia, że współpraca z nim to czysta przyjemność:) Zdecydowanie polecam!

Marek Drabik

Nietypowy Polski Trader

drabikmarek.pl

KONSULTACJE Bardzo pomocny w kwestii Video, posiada duża wiedzę w tym zakresie i w prosty sposób tlumaczy. Pomógł dobrać odpowiednie narzędzia w przystępnych cenach. Polecam Marcina za profesjonalizm

Marcin Roter-Kobzdaj

Inwestor w nieruchomości

go-estate.pl/

KOMPLEKSOWA REALIZACJA FILMOWA Współpraca z Marcinem to sama przyjemność! Pełen profesjonalizm + poczucie humoru = super atmosfera na planie!

Stworzone z przez EasyLove